PRODEJE

Řekli/napsali o mě mí klienti

Největší pochvalou mé práce je vždy reakce klienta (jak majitele, tak i zájemce) na konci uzavřeného obchodu tak i v průběhu. Právě proto jsem se rozhodl ukázat názory mých klientů na mne i mé schopnosti.

Mapu prodaných nemovitostí naleznete ZDE.

A zde Vám ukáži reference mých klientů a uvidíte, že ke každému přistupuji individuálně:

tag_sold_big

Prodej bytu: 2+kk / 51,7 m2, Dejvická 254/16, Praha 6 - Dejvice

(PRODÁNO: 3.550.000 Kč)

 

Názor majitelky (pí. Klocové):

"Jako první Vám chci poděkovat za rychlý prodej. Byl jste mi doporučen od mé kolegyně z práce za což jsem ji už taky poděkovala :-) Jelikož jsem v bytě nebydlela, tak jsem vám předala klíče a od tohoto dne do šesti dnů jste podepisoval rezervaci a to je bomba vážně :-) Budu vás všude chvílit. Hezký den Helena K.

Názor kupujícího (p. Šmok):

Tento názor Martina Šmoka si můžete přečíst v recenzích na firmy.cz ZDE.

 

 

Prodej bytu: 1+1 / 29,5 m2, Křižíková 393/73, Praha 8 - Karlín Křižíkova, Praha

(PRODÁNO: 2.030.000 Kč)

 

Názor majitele (p. Vilímek):

"Pan Tomáš Březina je realitní makléř, který opravdu přistupuje individuálně. Kupec na byt byl opravdu rychle, jelikož u první prohlídky, kterou p. Březina uskutečnil se byt i prodal. Od podepsání exkluzivní smlouvy do vyhledání kupce uplynuly pouze dva týdny. Pan Březina to s námi nejspíš neměl nejlehčí, jelikož prodej závisel na koupi našeho nového bytu. Ten jsme vyhledali až po měsíci a půl od zahájení prodeje. Bohužel jedna nejmenovaná realitka nám byt nechtěl prodat, jelikož jsme chtěli část nového bytu koupit pomoci hypotéky. Nebýt pana Březiny, tak byt nemáme. Vše vyjednal s druhou RK, aby vše probíhalo bez problému. Tudíž po naších zkušenostech pana Březinu doporučuji. Jedná vždy v zájmu svého klienta."

 

 

Prodej bytu: 1+kk / 38 m2, Pivovarnická 1808/6, Praha 8 - LibeňK libeňskému pivovaru, Praha

(PRODÁNO: 1.750.000 Kč

 

Názor majitelky (sl. Krutilová):

"Realitní makléř Tomáš Březina mne sám oslovil s tím, že chce do svého portfolia zařadit můj byt. Souhlasila jsem, jelikož makléř působil mile a zodpověděl veškeré mé dotazy. Domluvili jsme si osobní schůzku, na které jsme podepsali zprostředkovatelskou smlouvu, ale ještě před osobní schůzkou jsme si sdělili a určili veškeré informace k prodeji, které byly zakomponovány do smlouvy. S makléřem bylo velice příjemné jednání a to jak při navázaní spolupráce, tak i v průběhu prodeje. Makléř věděl, že byt prodávám již delší dobu a to přibližně 5 měsíců s tím, že to měli 4 RK na starosti. Tomáš Březina se mi sice ozval jako poslední makléř, ale jako první našel seriózního zájemce, který nakonec byt koupil. Na byt podepsal rezervační smlouvu za necelý měsíc o počátku spolupráce. Co mě však nejvíce udivilo, byl fakt, že rezervační smlouvu podepsal s prvním klientem, který zde byl na prohlídce. Dle informací, které mi pan Březina dal, sice zájemkyně váhala, ale zodpověděl ji veškeré dotazy. Nevýhodou mého bytu byl fakt, že byl v suterénu. Z čehož měla strach i zájemkyně. Nebýt Tomáše Březiny. Bůh ví, jak dlouho bych byt prodávala. Tímto Vám chci poděkovat, za hladký průběh prodeje mého bytu a Váš přístup."

 

Zde naleznete reference některých mých klientů.