Marketing nemovitostí

Marketing a propagace nabídky je jednou z nejdůležitějších věcí v realitním obchodu.

Pouze kvalitně zpracovaná nabídka zaujme klienta. 

 

Co je vše potřeba k přípravě kvalitní nabídky?3D půdorys 2

Toto je u mne standard:

Profesionální fotografování Vaší nemovitosti (jen zřídka fotografuji osobně já z důvodu velké vytíženosti)

- Profesionální půdorys - Tento půdorys pro mne rovněž připravuje externí společnost, která vytvoří 4x 3D a 1x 2D půdorysy do 48 hodin od zaslání všech potřebných podkladů. 

HomeStating - Jedná se o proměnu Vašeho bytu před fotografováním. Tímto docílíme daleko většího počtu poptávajících klientů. Tuto službu má klient ZDARMA v případě prodeje nemovitosti ve výhradním zastoupení. V opačném případě si může klient tuto službu zaplatit. Cena této proměny je individuální a pohybuje se okolo 5.000 - 45.000 Kč.

Videoprohlídka nemovitosti - Video zaujme téměř každého. Videem vždy docílíme většího počtu zájemců o Vaši nemovitost a zároveň se klient dozví vždy všechny informace. Věděli jste, že 45% klientů nečte popis u nabídky nemovitostí? Pomocí videa klient popis ani číst nemusí.

I takto může vypadat Vaše videoprohlídka:

 

Propagační banner - Jde o bannerovou reklamu, která je zavěšená přímo na nemovitosti. Nikdy nevíte, koho z Vašeho okolí Vaše nemovitost zaujme.

Propagace napříč internetem - Pokud je nemovitost připravená k prezentaci na internetu a v tisku, tak vše spustíme, aby prodej či pronájem mohl být uskutečněný co nejdříve!
     - Na českém trhu funguje již přes 130 realitních serverů, které se zabývají inzercí nemovitostí. Není nutné být na všech. Jsme na těch, které opravdu fungují, a ze kterých se nám pravidelně ozývají poptávající klienti.
     - Prezentace v tisku není pasé. Naopak! Zde nalezneme spousty klientů. 
     - Pochopitelně jsme nezapomněli ani na sociální sítě. Samozřejmě největší odezvu máme z facebooku, kde je v současné době přes 5.000 přihlášených uživatelů, kteří nás pravidelně sledují.